ELA QUALITY RESORT *****

Vendndodhja:
Ky hotel ndodhet ne Belek ne Rivieren Turke prane nje plazhi teper te bukur dhe mahnites, ne nje distance prej 25 km larg Aeroportit te Antalias dhe 35 km larg qendres se Qytetit. Hoteli eshte i perbere nga 550 dhoma me nje kapacitet prej 1200 shtreterish dhe shtrihet ne nje hapsire prej 110.000 m2.


Informacion per dhomat:

Te gjitha dhomat jane dekoruar me stil dhe finese, dhe kane kabine dushi, TV me ekran te sheshte, sistem qendror kondicionimi, telefon, internet, minibar, kasaforte, tharese flokesh, ballkon.


Ushqimi dhe pijet:

Resoranti kryesor Enderun dhe resorantet A la carte Kushcane (kuzhine Turke), Hida (kuzhine Japoneze), La Salsa (kuzhine Meksikane), La Passion (kuzhine Franceze), La Perla (kuzhine Italiane), Kalamata (kuzhine Mesdhetare), Alaga (prodhime deti), Teppanyaki restorant ( eshte me pagese 10 euro)

Baret Pool bar, Tombeki bar, Irish Pub, Ab-i Hayat, beach bar, Gamezone, Barteen, Vitamin bar.


Aktivitete:
Pishina, kurse kercimi, qender fitnesi, akuapark, tenis, mini golf, sporte ujore, bilardo, ping-pong, basketboll, bouling, volejboll.
Sherbim shtese per klientet per muaj mjalti :

 

 


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Air Condition
 • Building
 • Disco
 • Golf
 • Kids Club
 • Sauna
 • Turkish Bath
 • Bungalow
 • Casino
 • Outdoor Pool
 • Credit Card
 • Non Smoking
 • Parking
 • Sand Beach
 • Security
 • Animation Team
 • Gift Shop
 • Kids Pool
 • TV Saloon
 • Chess
 • Apartment
 • Fitness Center
 • Gymnastic
 • Nurse
 • Restaurant
 • Snack Bar
 • ATM (Bank)
 • Beach Hotel
 • Doctor
 • Fine Pebble Beach
 • Newspaper
 • Tennis Court
 • Cinema
 • Indoor Pool
 • Healthy Equipment
 • Water Slides
 • Darts
 • Bar
 • Diving
 • Exchange
 • Market
 • Mini Bar
 • Table Tennis
 • Fax
 • Video
 • City Hotel
 • Clinic
 • Internet Cafe
 • Jacuzzi
 • Pool
 • Bowling
 • Mini Golf
 • Billiard
 • Telephone
Sherbimet me extra pagese
 • Room Service
 • 24H Doctor
 • Business Center
 • Conference Hall
 • Laundry Service
 • Massage Center
 • Hair Dressing Saloon
 • Rent a Bicycle
 • Rent a Car
 • Beauty Center
 • Sport Equipment
 • Water Sports

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ULTRA ALL INCLUSIVE


Vaktet
Mengjesi 07:00 - 10:00
Mengjes i vone 10:00 - 11:00
Mengjes per klientet te akomoduar ne vila 09:00 - 11:00
Dreke /buffe e hapur/ 12:30 - 14:30
Darke* /buffe e hapur/ 19:00 - 21:30

* Nje here ne jave darka perfshin ushqime deti.
* Nje here ne jave darka perfshin kuzhine turke.
Restorantet a'la carte 19:00 - 22:00
6 restorante a'la carte
* Tek keto restorante nevojitet rezervim paraprak.
* Ju mund te darkoni ne keto restorante vetem nje here gjate qendrimit tuaj ne hotel.
* Tek restorant a'la carte Tepenyaki, pervec rezervimit pagohet suplementi prej 8 EUR per person si dhe ajo cka konsumohet ne restorant.

Pijet
Ab-I-Hayat 09:00 - 00:00
Men's Club Irish & Cigar Bar 16:00 - 00:00
Gamezone 24 ore
Beach Bar 10:00 - 18:00
Pier Bar 10:00 - 18:00
Pool Bar 10:00 - 00:00
Barteen 10:30 - 12:30 / 14:30 - 17:30 / 20:00 - 01:00
Q Dancing Bar 21:30 - 00:00
Vitamin Bar 10:00 - 19:00
Tombeki 16:00 - 00:00
Hamam Bar 10:00 - 19:00
Heat on South 23:00 - 03:00
Sherbimet Snack
Sofa Snack Restorant 11:00 - 16:00
Perta Bistro Snack 12:30 - 16:00
Pool Snack 12:30 - 17:00
Beach Snack 12:00 - 16:00
E-Patisserie 11:00 - 19:00
Snacks ne mesnate 23:30 - 01:30

Facilitete dhe aktivitete te tjera
2 here ne jave programe argetuese, Aktivitete te ndryshme gjate gjithe javes
2 fusha tenisi, 1 fushe multifunksionale /tenis, futboll, volejboll, basketboll
Ping pong, Volejboll ne plazh, Mini futboll, Dart, Trampolina 10:00 - 12:00 / 15:00 - 18:00
Qender fitnesi, Joga, aerobi, gjimnastike, gjimnastike ne uje
Pishine e mbyllur, Boccia, Mini golf, Varke me pedale, kanoe
Katamaran, serf / me license, Bilardo, Akuapark / 5 rreshkitese
Kinema e mbyllur dhe e hapur, Parti, festivale, karaoke, muzike live
Kurse gatimi, kercimi, Baby sitter