GOLD ISLAND HOTEL*****

Vendndodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanias, ne bregdet. Ndodhet 20 km larg Alanias dhe 105 km larg aeroportit nderkombetar te Antalias.
 

Rreth hotelit :

Hoteli ka ne total 159 dhoma prej te cilave pjesa me e madhe eshte me pamje nga deti. Dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, internet access, televizor satellitore, telefon, kasaforte, sherbim dhome 24 ore, minibar, tharese flokesh, ballkon me pamje nga deti, makine per caj/ kafe.
 

Restorante dhe bare :

Restoranti ne hotel ofron menu te shumellojshme dhe te pasur me gatime tradicionale vendase , nderkombetare, mesdhetare,

Restorante a la carte mund te shkoni vetem nje here gjate qendrimit tuaj.

Bare : pool bar, lobby bar, spa bar, disko & night club,
 

Facilitete :

Hoteli v ene sherbim te pushuesve keto sherbime pishine te jashtme dhe te brendshme per te rritur dhe per femije, qender fitness, fushe tenisi, sporte ujore, spa, sauna, dhome me avull, Jacuzzi, masazhe, salle per mbledhje, babysitting, parkim, sherbim lavanderie dhe dry cleaning, makine me qera, salle lojerash, tv lounge, kids club, internet club.

 

 


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Outdoor Pool
 • Steam Room
 • Parking
 • Kids Club
 • Bar
 • Mini Bar
 • Kids Pool
 • Fitness Center
 • Security
 • Music Live
 • Internet Cafe
 • Water Sports
 • Chaise Longue
 • Health Club
 • Sauna
 • Restaurant
 • Market
 • Pool
 • Indoor Pool
 • Jacuzzi
 • Snack Bar
 • Lifeguard
 • Tennis Court
 • SPA
 • Air Condition
 • TV Saloon
 • Night Show
Sherbimet me extra pagese
 • Dry-cleaning
 • Telephone
 • Rent a Car
 • Fax
 • Shopping Centre
 • 24H Doctor
 • Massage Center
 • Hair Dressing Saloon
 • Room Service
 • Photocopy
 • Game Room
 • Doctor
 • Laundry Service
 • Conference Hall
 • Baby-sitting

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ULTRA ALL INCLUSIVE


Ultra All Inclusive Facilities:

Vaktet:
Mengjes I hershem - 05:00 – 07:00 - Restorantin Kryesor – Godina A
Mengjesi - 07:00 – 10:00 - Restorantin Kryesor – Godina A
Mengjes I Vone - 10:00 – 11:00 - Restorantin Kryesor – Godina A
Dreka - 12:30 – 14:30 - Restorantin Kryesor – Godina A
Snack - 12:00 – 17:00 - Pool Snack – Godina A
Snack - 12:00 – 17:00 - Pool Snack – Godina B
Akullore  - 12:00 – 17:00 - Pool Bar – Godina A & B
Patisserie & Caj - 12:30 – 18:00 - Brasserie – Godina A
Gozleme - 12:00 – 16:30 - Pool Snack – Godina A
Darka - 18:30 – 21:30 - Restorantin Kryesor – Godina A
Night Snack - 23:30 – 02:00 - Restorantin Kryesor – Godina A

Restorantet A La Carte:
Italian Restaurant
  - 19:00 – 22:00 - Godina A
Mexican Restaurant - 19:00 – 22:00 - Godina A
Fish A La Carte - 19:00 – 22:00 - *me pagese ekstra
 *Restorantet A La Carte mund te frekuentohen vetem nje here gjate qendrimit me rezervim paraprak
*vaktet ne restorantin kryesor jane Buffe

Pijet e perfshira:
Pijet alkolike dhe jo-alkolike vendase nga ora 10:00 – 02:00

Bare:
Lobby Bar – Godina A - 08:00 – 00:00               
*Pije te ngrohta dhe te ftohta, Pijet vendase dhe disa pije te rendesishme si – Wiskey, Gin, Vodka.
Lobby Bar – Godina B - 08:00 – 00:00
*Pije Pije te ngrohta dhe te ftohta, Pijet vendase dhe disa pije te rendesishme.
Pool Bar – Godina A - 10:00 – 00:00
Pije te ngrohta dhe te ftohta, Pijet vendase dhe disa pije alkolike
Pool Bar – Godina B - 10:00 – 18:00
* Pije te ngrohta dhe te ftohta, Pijet vendase dhe disa pije alkolike
Blue Bar & Bistro - 16:00 – 18:00
* Pije te ngrohta dhe te ftohta, Pijet vendase dhe disa pije alkolike
Disco Bar – Godina A - 00:00 – 02:00
* Pije te ngrohta dhe te ftohta, Pijet vendase dhe disa pije alkolike

Aktivitete & Sherbime:


Aktivite & Sherbime pa pagese:
Pishine e brenshme dhe te jashtme
Aquapark
Qender Fitnesi
Banjo Turke & Sauna
Internet
Dhome per lojra
Kasaforte
Bilardo
Mini Club per Femijet
Disco Bar
A La Carte Restaurant nje here gjate qendrimit

Aktivitete & Sherbime me pagese:
Sherbim 24 ore ne dhoma
Sallon Bukurie
Therapy & Masazhe
Spa Vip Saloon
Makina me qera
Sherbim lavanderie
Doktor
Pijet qe nuk jane te perfshira tek koncepti All Inclusive
Market & Qender Tregtare
Fish A La Carte Restaurant