PALOMA RENAISSANCE RESORT*****

Vendndodhja :
Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Kemerit. Hoteli ndodhet 18 km larg qytetit te Kemerit, 29 km larg Antalias dhe 40 km larg aeroportit te Antalais vetem 100 m nga zona e Beldibi, ne vije te pare ne detin.


Rreth hotelit :

Hoteli ka ne total 347 dhoma nga te cilat : 122 dhoma standarte, 68 dhoma me pamje ansore nga deti, 80 dhoma familare garden, 62 suita , 15 villa and 6 dhoma per persona me aftesi te kufizuara.Dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, televizor me satellite, tualet me dush dhe tharese flokesh, minibar, kasaforte, ngrohje qendrore. Dhomat mund te jene me pamjenga deti, kopshti ose mali.


Per femije

Pakete mireseradhje per femije, Mengjes per femije, Dreke per femije, Darke per femije, Sherbim ne plazh dhe ne pishine,

Waffle me akullore. akullore, popsicle, popcorn, toffee apple, cotton candy, sherbim frutash, sorbet, cocktails, cold beer, cold bottle soft drinks,

fruit punch, kokteje frutash te sherbyera ne plazh, Mini Club: 04-12 vjec 10.00-12.30 & 14.00 - 17.00, Lojera ne pishine, fushe lojerash per femije, mini disco, mini golf, play station, wee games, Program per me te rritur : 13-16 vjec (vetem ne high season)


Restorante dhe bare :

Ne restorantin e hotelit ju do te keni mundesi te shijoni gatime turke tradicionale, 8 Bare ku ofrojne pije te importuara (Piano Bar, Pool Bar, Sunset Beach Bar, Villa Bar, Vitamin Bar (ne qendren SPA), Private Renaissance Lounge, Irish Pub, Sunset Beach Club
Restorante a la carte : International, Aegean ( prodhime deti), Ottoman ( Kebab), Far east, Barbeque.


Aktivietet dhe sherbime :

Sporte ujore : Wind surf & catamaran, canoe, banana ride, jet ski, ringo ride, parasailing, Volleyball, basketball, ping-pong, tenis, mini football, tennis, gjimnastik ne uje, aerobi, step, stretching, boccia, backgammon, loje me letra, dart , shah, bilardo, sporte ne pishine dhe ne plazh : lojera Platform-Inflatable, ngjitje ne mur, bicikleta ne uje, biciklete ne toke. Live music, animacione ditore, Live shows, Aqua park me 3 slides, qender SPA, masazhe, trajtime per lekuren, qender bukurie, sallle lojersh, salle per mbledhje, sherbim lavanderi, sherbim mjekesor, babysitter, internet, parkim, cadra dhe shezllone, peshqire per plazh.

 

 

 


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Restaurant
 • Animation Team
 • Exchange
 • Water Slides
 • Water Sports
 • Game Room
 • Parking
 • Aquapark
 • Mini Disco
 • Basketball
 • Mini Football
 • Tennis Court
 • Music Live
 • Mini Club
 • Outdoor Pool
 • Kids Pool
 • Mini Bar
 • Golf
 • Nurse
 • Volleyball
 • Table Tennis
 • Bar
 • Indoor Pool
 • Mini Golf
 • Play Station
 • Air Condition
Sherbimet me extra pagese
 • Surfing
 • Dry-cleaning
 • Canoe
 • Shopping Centre
 • Laundry Service
 • Massage Center
 • Hair Dressing Saloon
 • Jet Ski
 • Doctor
 • Beauty Center
 • Banana
 • SPA
 • Parasailing
 • Internet
 • Baby Sitter

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ULTRA ALL INCLUSIVE


Ultra All Inclusive

Vaktet:
Mengjes, dreke dhe darke buffe ne Restorantin kryesor
Mengjes i vone
Lengje frutash te fresketa per mengjes
Akullore gjate drekes dhe darkes ne Restorantin kryesor
Snack
Snack naten vone
Gözleme dhe Ayran
Pasticeri, kafe, caj, pasta dhe embelsira te fresketa

Pije:
-
24 ore bar i hapur
- Pije te importuara, pije per mireseardhje, Vere organike ne restorantet a la carte
- 8 Bars Local dhe pije te importuara (Piano Bar, Pool Bar, Sunset Beach Bar, Villa Bar,

- Vitamin Bar (ne qendren SPA), Private Renaissance Lounge, Irish Pub, Sunset Beach Club, Disco
- Mini bari, mbushet cdo dite me uje, pije jo-alkoolike dhe birra,
- Kafe dhe caj ne te gjitha dhomat
- Kafe turke tradicionale

Te tjera:
Pakete mireseradhje per femije
Mengjes per femije
Dreke per femije
Darke per femije
Sherbim ne plazh dhe ne pishine,
Waffle me akullore. akullore, popsicle
Popcorn, toffee apple, cotton candy

Sherbim frutash, sorbet, cocktails, cold beer
Cold bottle soft drinks, fruit punch
Kokteje
frutash te sherbyera ne plazh

Facilitete dhe aktivitete te tjera:

-Wind surf & catamaran (me licence)
-Canoe
-Volleyball, Basketball
-Ping-pong,
-Mini football
-Tennis
-Gjimnastik ne uje
-Aerobi, Step, Stretching
-Boccia, backgammon, loje me letra, dart,shah
-Bilardo
-Ngjitje ne mur
-Bicikleta ne uje, Biciklete ne toke
-Live music
-Animacione ditore, Live shows
-Aqua park me 3 slide
-Cadra, shezllone dhe peshqire per plazh

-Mini club(04-12 vjec, 10:00-12:30 & 14:00 - 17:00), lojera ne pishine, fushe lojerash per femije
-Mini disco, mini golf, play station, program per me te rritur : 13-16 vjec (vetem ne high season)