PALOMA OCEANA RESORT*****

Vendndodhja:
 
Paloma Oceana eshte I lokalizuar ne zonen Side, rreth 5 km nga qendra e qytetit, 8 km nga Manavgat, 65 km nga aeroporti kryesor ne Antalya dhe 70 km qyteti Antalya.

Informacioni per dhomat:
Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash si : Standart Bungalow me nje siperfaqe 30 m2 ku ne total numeron 144 dhoma ku mund te akomodohen max 2 te rritur dhe 2 femije, Family Suite me nje siperfaqe prej 60 m2 ku numeron ne total 18 dhoma ku mund te akomodohen max 3 te rritur dhe 2 femije, Family Connection Building 60 m2 ku mund te akomodohen max 4 te rritur dhe 1 femije, Standard Sea View ne Ndertesen Kryesore me siprfaqe prej 40 m2  ku mund te akomodohen 3 te rritur dhe nje femije gjithashtu me te njejten siperfaqe jane edhe Standard Sea View, Terrace Deluxe, Family Suite ne ndertesen kryesore me nje siperfaqe prej 65 m2 ku mund te akomodohen 4 te rritur, Gjithashtu hoteli ka edhe 14 Lake Villa me siperfaqe 90 m2 ku mund te akomodohen 4 te rritur dhe 1 femije.  Te gjitha dhomat jane te paisura me Telefon, TV- Satellite, Tharese Flokesh, Mini Bar, Kasaforte, Ajer te Kondicionuar, Ballkon ose tarace.

Bare & Restaurante:
 
Paloma Restaurant ku ju keni mundesi te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe ku mund te shijoni varietete te ndryshme. Safran A La Carte Restaurant ku nen tingujt e muzikes Turke  mund te shijoni gatimet e shijshme tradicionale Turke. Ada A La carte Restaurant ku gatimet tradicionale turke dhe prodhimet e detit plot mjeshtri ju serviren ne nje ambient mjaft miqesor. Sports Bar & Bistro ku mund te shijoni gatimet e thjeshta apo te shijoni pije te ndryshme nderkohe mund te ndiqni ekipin tuaj te preferuar apo te luani ndonje loje bilardo. Lotus A La Carte Restaurant ku mund te shijoni kuzhinen E Lindjes se Larget. Steak House Restaurant ku mund te shijoni kuzhinen mesdhetare. Patisserie ku mund te konsumoni embelsira duke I shoqeruar me caj apo kafe.Piano Bar ku sherben 24 ore ne dite ku mund te shijoni koktele apo pije te shumellojshme. Sports Bar ku mund te konsumoni pijen tuaj te preferuar ku nderkohe mund te luani Bilardo. Sunset Beach Bar ku mund te shijoni pije te ndryshme me pamje te mrekullueshme nga deti. Turquoise Bar I vendosur ngjitur me pishinen ku sherbehen pije te ndryshme. Ocean bar I cili eshte I dedikuar vetem per klientet qe do te qendrojne ne Villa. Aqua bar ku mund te shijoni nje game te gjere pijesh alkolike dhe jo alkolike. Vitamin Bar ku mund te konsumoni pije te shendetshme. Shisha Lounge eshte vendi ideal ku mund te konsumoni Kafen dhe cajin tradicional turk. Disco Bar ku nen tingujt e muzikes mund te shijoni pijen tuaj te preferuar.

Facilitete:

Hoteli ofron sherbime pa pagese si: Qender Fitnesi, Aerobi, Banjo Turke & Sauna, Voleboll ne Plazh, Basketboll, Ping-Pong, Fushe Tenisi, Gjimnastik ne uje, Yoga, Lojra ne Plazh, Boccia, Board Games, Card Games, Bilardo dhe aktivitete me pagese si: Banana, Jet Ski, Ringo, Parasailing, windsurfing dhe catamaran. Gjithashtu hoteli ofron sherbime per femije si: Miniclub ku mund te argetohen, Programe unike cdo dite, Lojra te ndryshme, aplikacion per IPhone dhe android ku ju mund te shikoni femijet tuaj ne Kids Club. Teenage Club ku adoloshentet mund te meren me aktivitete apo lojra te ndryshme. Gjate dites dhe nates organizohen programe te ndryshme si: Show, Animation Show, Parties & Event, Evdte special gjate dites, Food Festival. Hoteli ka gjithashtu nje qender Wellenes  & Spa teper moderne duke ofruar sherbime te shume llojshme si: Banjo Turke, trajtime lekure dhe fytyre, Te gjitha llojet e Masazheve.

 


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Aerobic
 • Kids Club
 • Mini Golf
 • Outdoor Pool
 • Basketball
 • Darts
 • Parking
 • Safe box
 • Chaise Longue
 • Chess
 • Mini Club
 • Night Show
 • Table Tennis
 • Bar
 • Disco
 • Sauna
 • Snack Bar
 • Billiard
 • Boccia
 • Mini Bar
 • Music Live
 • Step
 • Tennis Court
 • Volleyball
 • Air Condition
 • Backgammon
 • Football
 • Restaurant
 • SPA
 • Kids Pool
 • Playground
 • Security
 • Water Slides
 • Archery
 • Private Beach
Sherbimet me extra pagese
 • Photocopy
 • Laundry Service
 • Telephone
 • Barbeque
 • Dry-cleaning
 • Hair Dressing Saloon
 • Beauty Center
 • Doctor
 • Baby Sitter
 • Fax
 • Game Room
 • Internet Cafe
 • Room Service

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ULTRA ALL INCLUSIVE


Vaktet:
Mengjesi – ne restorantin kryesor me varietete organike sezonale
Dreka - ne restorantin kryesor me varietete organike sezonale
Darka   - ne restorantin kryesor me varietete organike sezonale  
Leng portokalli te fresket per mengjes
Akullore gjate dites
Snack gjate oreve te vona te nates
Patisserie: ku mund te konsumoni embelsira dhe pasta te shoqeruara me kafe apo caj.
5 restorantet A La carte ku mund te rezervoni vetem nje here gjate qendrimit tuaj 24 ore ne advance.
Per femijet eshte nje kuzhinier I dedikuar per te gatuar ushqime te shijshme vetem per femijet.

Beach Pool Concept: fruta dhe ushqime te shpejta sherbehen disa here ne plazh apo ne ambientet e pishines.

Pijet:
Pije per mireseardhje
 Pije te rendesishme si: Smirinof me te gjitha shijet, Absolute, Bacardi, Captain Morgan, Havan Club,
Baileys, gin, Beefeater, Gilbey, JB Wisky, J.Walker Red, Malibu, J. Cuervo, Mariachi Tequila
24 Ore Bare te hapura

8 Bare:
Piano Bar, Sports bar, Turquoise Bar, Ocean Bar, Aqua Bar, Sunset Bar, Vitamin Bar, Disco

Bar:
Vere Organic te servirura ne bare & restorante
Mini bar I mbushur cdo dite me uje, pije te lehta dhe birra
Makineri per kafe dhe caj


Animacione & Shfqje & Mini Club:
Muzik Live, animacione cdo dite, Live show
Disco 23:00 – 02:00
Mini Club per femije 04-12 vjec nga ora 10:00 – 22:00
Mini Disco, Kinema, Lojra ne pishine, animacione per femije, kend lojrash per femije

Sherbime me Pagese:
Wellnes & Spa
Qendra Estetike
Water Sports
Land Sports
Sports Activity
Sherbim ne dhome
Doktor
parukeri
Chienese & steakhouse Restorant
Sherbim lavanderi