SENTIDO PERISSIA*****

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, ndodhet 3 km larg qytetit te Sides, 65 km larg aeroportit te Antalias dhe 70 km larg Antalias.
 
Informacion mbi dhomat :
Hoteli ka ne total 352 dhoma, prej te cilave 82 jane dhoma standart me ballkon, 104 dhoma standart me ballkon french, 140 dhoma superior, 24 suita dhe 2 hooneymoon suite. Te gjitha dhomat jane te pajisura me telefon, televizor me satellite, tharese flokesh, tualet me dush, minibar,kasaforte, ajer te kondicionuar dhe ngrohje qendrore.
 
Restorante dhe bare :
Restorant kryesor ofron mengjes,dreke dhe darke buffe,
Restorante a la carte : Far East, International, Aegean / fish, Ottoman/kebab, Barbeque,
Bare : Key club, Bacchus bar, The avenue bar, Beach bar, Disko.
 
Facilitete :
Hoteli ofron ne sherbim te pushuesve pishine te jashtme dhe te brendshme me pjese te vecante per femije, water slides, water cycling, miniclub, minidisko, tenis, backgamon, darts, chess, boccia, loje me letra, bilardo, volleyball, basketball, minifootball, aerobi, kinema, gjimnastik, qender fitness, sauna, banjo turke, spa, trajtime kozmetike, masazhe, musik live, mbremje show, water sports, banana, jet ski, ringo ride, water ski, parasailing, sallon bukurie, exchange, babysitting, sherbim mjekesor dhe dry cleaning, sherbim dhome, salle per mbledhje.

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Air Condition
 • Beach Hotel
 • Kids Club
 • Nurse
 • Darts
 • Indoor Pool
 • Fitness Center
 • Restaurant
 • Sauna
 • Turkish Bath
 • Animation Team
 • Bar
 • Disco
 • Market
 • Security
 • Gymnastic
 • Pool
 • Water Slides
 • Outdoor Pool
 • Kids Pool
 • Non Smoking
 • Chess
 • Cinema
 • Private Beach
 • Water Sports
 • Apartment
 • ATM (Bank)
 • Exchange
 • Lifeguard
 • Mini Bar
 • Snack Bar
 • Sport Equipment
 • Chaise Longue
 • Billiard
 • Mini Club
 • Music Live
 • Sand Beach
 • Tennis Court
 • Photocopy
 • SPA
 • Aerobic
Sherbimet me extra pagese
 • 24H Doctor
 • Conference Hall
 • Massage Center
 • Hair Dressing Saloon
 • Doctor
 • Laundry Service
 • Telephone
 • Baby-sitting
 • Ringo
 • Dry-cleaning
 • Water Ski
 • Parasailing
 • Jet Ski
 • Room Service
 • Beauty Center
 • Fax

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ULTRA ALL INCLUSIVE


Ushqime dhe pije:
Mengjes, dreke dhe darke buffe
Mengjes i vone
Lengje frutash ne mengjes
Akullore ne dreke dhe darke

Snack:

Gozleme dhe Ayran
Pasticeri, caj, kafe


Restorante a la carte
(me rezervim):

·          Far east, International

·          Aegean/fish

·          Ottoman/Kebab(falas)


Bare:

Bar i hapur 24 ore, pije te importuara, pije per mireseardhje,
Key club, disko, Bacchus bar, The avenue bar, Beach bar,


Per femije:

Pakete mireseardhje, Mengjes, Dreke dhe darke per femije,


Sherbime dhe aktivitete:

Qender fitness, Sauna, Banjo Turke
Water slides (10:00-12:00, 14:00- 15:00, 17:00-18:00)
Fushe tenisi
Backgammon, Darts, Chess, Boccia
Lojera me letra, Bilardo
Volleyball, Basketball
Minifootball, Aerobi, Kinema,
Gjimnastik ne uje, Water cycling
Aktivitete ditore dhe animacione
Musik live, Mbremje show, Minidisko
Fushe lojerash per femije, Sherbim infermieri,