SULTAN OF DREAM *****

Vendndodhja

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Antalyas, eshte 15 km larg qendres se Manavgatit, 50 km larg qendres se Alanyas, dhe 75 km larg aeroportit te Antalyas. Ka nje siperfaqje 40.000 m?.
 
Akomodimi
Hoteli ka ne total 350 dhoma komode. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, telefon, tharese flokesh, televizor satelitore, minibar, kasaforte, ballkon (nje pjese e dhomave), pamje nga deti (nje pjese e dhomave),
 
Bare dhe restorante
Restoranti kryesor ofron sherbim buffe me menu te pasur tradicionale dhe nderkombetare. Ka nje kapacitet prej 800 persona ne ambjentin e brendshme, dhe 400 persona ne ambjentin e jashtem,
Restorante a la carte jane te hapur 19:00-21:30
Italian a la carte me nje kapacitet prej 35 persona dhe Ottoman a la carte 35 persona.
Mengjes buffe 07:00-10:00
Mengjes i vone 10:00-10:30
Dreke buffe 12:30-14:00
Snack 23:00-24:00
Darke buffe 19:00-21:00
Bare : Lobby bar 24 ore i hapur, Pool bar (10:00-24:00),Disko bar (23:30-02:00),
 
Facilitete
Hoteli ofron keto sherbime
Mini club per femije, fushe lojerash per femije, mini disko, water slide, pishine te jashtme per te rritur dhe femije, animacione, aqua park, sallon bukurie, makine qera, staf multilingual, sherbim mjekesor, qender biznesi, librari, banjo turke, dhome me avull, sauna, qender fitness, dart, boccia, ping-pong, volleyball, cadra dhe shezllone, peshqir, internet wifi, kasaforte,
 
Me pagese
Sporte ujore, qender spa & wellnes, Sallon bukurie, trajtime te ndryshme fytyre dhe trupi, manikyr, pedikyr, sherbim lavanderie, internet cafe, masazhe, bilardo, makine me qera, sherbim mjekesor

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Chaise Longue
 • Darts
 • Restaurant
 • Security
 • Beach Volleyball
 • Beach Hotel
 • SPA
 • Basketball
 • Disco
 • Snack Bar
 • Steam Room
 • Aerobic
 • Safe box
 • Sauna
 • Animation Team
 • Bar
 • Private Beach
 • Music Live
 • Turkish Bath
 • Outdoor Pool
 • Banana
 • Playground
 • Night Show
 • Water Slides
 • Air Condition
 • Waterball
Sherbimet me extra pagese
 • Rent a Car
 • Room Service
 • Billiard
 • Wellnes center
 • Telephone
 • Body Treatment
 • Water Sports
 • Water Sports Motorized
 • Baby Sitter
 • Laundry Service
 • Doctor
 • Fax
 • Photocopy

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ALL INCLUSIVE


Bare dhe restorante:

Restoranti kryesor ofron sherbim buffe me menu te pasur tradicionale dhe nderkombetare.

Ka nje kapacitet prej 800 persona ne ambjentin e brendshme, dhe 400 persona ne ambjentin e jashtem,

Restorante a la carte jane te hapur 19:00-21:30

Italian a la carte me nje kapacitet prej 35 persona dhe Ottoman a la carte 35 persona.

Mengjes buffe 07:00-10:00 (gjate mengjesit sherbehet leng portokall i fresket)

Mengjes i vone 10:00-10:30

Dreke buffe 12:30-14:00

Snack 23:00-24:00

Darke buffe 19:00-21:00

Bare : Lobby bar 24 ore i hapur, Pool bar (10:00-24:00), Disko bar (23:30-02:00),

Facilitete:

Hoteli ofron keto sherbime

Mini club per femije, fushe lojerash per femije, mini disko, water slide, pishine te jashtme per te rritur dhe femije,

animacione, aqua park, sallon bukurie, makine qera, staf multilingual, sherbim mjekesor, qender biznesi, librari,

banjo turke, dhome me avull, sauna, qender fitness, dart, boccia, ping-pong, volleyball, cadra dhe shezllone,

peshqir, internet wifi, kasaforte,

Me pagese:

Sporte ujore, qender spa & wellnes, Sallon bukurie, trajtime te ndryshme fytyre dhe trupi, manikyr,

pedikyr, sherbim lavanderie, internet cafe, masazhe, bilardo, makine me qera, sherbim mjekesor,