DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA*****
http://https://www.thediamondhotels.com/

Vendndodhja:
Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, Antalya. Ka nje siperfaqe prej 26.000 m2, eshte 70 km larg aeroportit te Antalyas, 80 km larg qendres se Antalyas dhe 7 km larg Side. Plazhi eshte 250 m i gjate me guralece dhe rere.
 
Informacioni per dhomat:

Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash si: Dhoma Standarte, Dhoma Family, Junior Suite, Luxury Suite te cilat jane te arreduara me nje stil unik te dizenjuara me nje art modern.

Bare dhe Restaurante:

Carpaccio A’La Carte, Sultan A’La Carte ku keni mundesi te konsumoni gatime tradicionale dhe nderkombetare. Ne Restorantin kryesor ku keni mundesi te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe. Beach Bar, Disco Bar ku keni mundesi te konsumoni pije te ndryshme. Patisseria ku do te keni mundesi te shijoni embelsira te ndryshme.

Facilitete:

Hoteli ofron sherbime te ndryshme si : Qendren ABAMA SPA ku keni mundesi per tu relaksuar – sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, pishine e mbrenshme, trajtime te ndryshme, qender fitnesi pishine e jashtme, aquapark, pishine per femije, aktivitete te ndryshme. Diamond Nights ku organizohen show te ndryshme per femije dhe te rritur, muzike live, kercime te ndryshme.

 


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Indoor Pool
 • Sand Beach
 • Water Slides
 • Music Live
 • Playground
 • Cinema
 • Mini Bar
 • Private Beach
 • SPA
 • Safe box
 • Animation Team
 • Kids Pool
 • Security
 • Darts
 • Outdoor Pool
 • Kids Club
 • Aerobic
 • Turkish Night
 • Fitness Center
 • Turkish Bath
 • Water Sports
 • Steam Room
 • Night Show
 • Beach Hotel
 • City Hotel
 • Pool
 • Internet
 • Hair dryer
 • Air Condition
 • Restaurant
 • Sauna
 • Chess
 • Archery
 • Exchange
 • Healthy Equipment
 • Snack Bar
 • Tennis Court
 • Chaise Longue
 • Game Room
Sherbimet me extra pagese
 • Room Service
 • Massage Center
 • Beauty Center
 • Rent a Car
 • Telephone
 • Doctor
 • Dry-cleaning
 • Body Treatment
 • Diving
 • Laundry Service
 • Baby-sitting
 • Face Treatment
 • Hair Dressing Saloon
 • Photocopy
 • Rent a Bicycle
 • Billiard

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ULTRA ALL INCLUSIVE


 

KONCEPTI ULTRA  ALL INCLUSIVE:

RESTORANTET

Mengjei

07:00 - 10:00

Restorant PREMIUM

Mengjesi i vone

10:00 - 11:00

Restorant PREMIUM

Dreka

12:30 - 14:00

Restorant PREMIUM

Darka

19:00 - 21:00

Restorant PREMIUM

Petulla

11:00 - 16:00

Beach Bar

Snack ne plazh

12:00 - 16:00

Beach Bar

Corner Snack

12:00 - 16:00

Corner Ampfi

Supe e mesnates

23:00 - 24:00

Restorant PREMIUM

Snack gjate nates

22:00 - 07:00

Patisserie & Bistro

Snack te ndryshem

14:00 - 22:00

Patiserie

RESTORANTET A LA CARTE

Restorant A La Carte Sultan

19:00 - 21:00

(Kuzhine Turke)

Restorant A La Carte Carpaccio

19:00 - 21:00

(Kuzhine Italiane)

* Gjate qendrimit 7 ditor, perfshihet vetem konsumi prane nje prej restoranteve A la Carte

* Restorantet A la Carte mund te rezervohen nje dite me pare te marrdheniet me klientin çdo
dite nga ora 09:30 - 11: 30 prane zyres se marrdhenies me klientin.

* Kodi i veshjes eshte I detyrueshem ne te gjithe restorantet

BARET

Info Bar

10:00 - 24:00

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara

Pool Bar

10:00 - 24:00

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara

Petit Bar (Lobby)

24 Ore

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara

Be Amezing (Atrium)

16:00 - 24:00

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara

Beach Bar

10:00 - 17:00

Pije te vendit

Bari i Restorantit 12:00 - 14:00 /

19:00 - 21:00

Pije te vendit

Corner Bar

11:00 - 22:30

Pije te vendit

Disco

23:30 - 02.00

Kokteje, pije te vendit dhe te importuara