SUNCONNECT EFTALIA MARIN*****

Vendndodhja:

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanyas. Alanya ndodhet 18 km larg nga hoteli, ndersa Aeroporti ndodhet 100 km larg.

 

Akomodimi:

Hoteli ofron 491 dhoma te shperndara ne 5 ndertesa. Dhomat kane nje siperfaqe prej 28 – 32 m2 dhe jane te mobiluara shume kendshem. Te gjitha dhomat disponojne tharese flokesh, linje direkte telefoni, minibar, TV Satelit, ajer te kondicionuar, kasaforte dhe ballkon. Dhomat familjare te tipit 2 konsistojne ne 2 dhoma me dere te komunikueshme dhe me te gjitha facilitetet si dhomat dyshe. Dhomat familjare te tipit 2 konsistojne ne dhoma dublex qe kane akses ne pishine dhe jane identike te pajisura si dhomat dyshe.

 

Restorantet dhe Baret:

Hoteli disponon Restorantin Kryesor ku sherbehen vaktet e ushqimit ne forme buffet  te hapur, nje Restorant A La Carte dhe disa Bare ku  njerezit mund te konsumojne te gjitha Pijet qe perfshihen ne Konceptin Ultra All Inclusive.

 

Facilitete:

Restorant kryesor, Restorant A La Carte, Bare, Sauna, Hammam, pishine per te rritur dhe femije se bashku me waterslides, cadra dhe shezllone ne plazh dhe ne pishine. Gjithashu ofrohet wireless falas ne lobby, ping pong, palester, volejboll ne plazh, Jacuzzi, miniclub per femijet, animime te ndryshme, lavanderi dhe sherbim mjekesor, bilardo, loje me shigjeta, dhome me avull, masazh, sporte ujore.

 


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Steam Room
 • Kids Pool
 • Bar
 • Internet Wireless
 • Jacuzzi
 • Outdoor Pool
 • Turkish Bath
 • Air Condition
 • Playground
 • Aquapark
 • Animation Team
 • Safe box
 • Sauna
 • Restaurant
 • Darts
 • Water Slides
 • Table Tennis
 • Kids Club
 • Hair dryer
 • Private Beach
 • Mini Bar
Sherbimet me extra pagese
 • Water Sports
 • Fax
 • Wellnes center
 • Massage Center
 • Beauty Center
 • Telephone
 • Conference Hall
 • Business Center
 • Laundry Service
 • Sport Equipment
 • Room Service

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ALL INCLUSIVE


 ALL INCLUSIVE:
Restorantet
Mengjesi, dreka dhe darka buffe ne restorantin kryesor, me ushqime
te ndryshme organike
Mengjesi I vone, burger land, a la carte restorant. Baret e ndryshme si:
Looby bar, pool bar, bistro lobby bar, efes pub bar, pasticeri&bar, Snack
gjate mbremjeve
Pasticeria me pasta te fresketa , biskota, kafe dhe caj.
Pijet
Pije mireseardhjeje
Pije locale dhe te importuara
24 ore bari I hapur( bistro looby bar & beach bar)
Facilitetet
Hoteli ofron keto sherbime : recepsion 24 ore, pishine e jashtme per femije
dhe te rritur, tunelet e uji, rreshkiteset e ujit, banjot turke, trajtimet ne
dhome, dhome mbledhje, Free wifi ne te gjithe hotelin, minibar, kasaforte,
restorant, disko, plazh privat, tenis, sporte ujore, sported e plazhit, dart,
kanu, jet sky, parasailing, joga, land sport, volleyball, aerobi, internet,
cadra dhe shezllone, fax, lavanderi dhe pastrim kimik, sherbim dhome, animacione,
miniclub, wellness and spa, sauna, masazhe, trajtime te ndryshme trupi dhe fytyre.
Me pagese :
makina me qera, hair dresser, masazhe dhe peeling, sauna, steam bath, market,
suvenire dhe bizhu, butik, doctor, lavanderi,
Mini club for children 4-12 vjec
Spa dhe Wellness(Turkish Hamam, Sauna, Fitnes).