SMARTLINE WHITE CITY BEACH****

Vendndodhja:

Smartline White City Beach Hotel eshte I vendosur ne Zonen e Alanya dhe eshte afersisht 120 km nga Aeroporti I Antalyas.
Informacioni per Dhomat:
Hoteli numeron ne Total 113 dhoma ku mundesohet standarte te ndryshme dhomash si:  Standart Room / Standart  Room me Tarace, Family Room, Superior Family Room, Deluxe Room.
Dhomat kane siperfaqe te ndryshme dhe te gjitha jane te arreduara me dizajn teper te vacant. Ato jane te paisura me: Kasaforte, Televizor Satelitor, Tualet, Tharese Flokesh, System Interactiv, Sherbim ne Dhome, Wi-Fi, Telefon, Minibar, Ballkon ose Tarace.
Bare & Restorante:
Hoteli ofron nje game te shumte Gatimesh duke filluar nga ato Mesdhetare duke vazduar me ato tradicionale turke apo gatime me prodhimet e detit.
The White Restaurant – Ju bene ftese te shijoni gatime te ndryshme ne nje ambient teper modern.
The White Beach A La Carte ku mund te shijoni Menu nga e Gjithe Bota
Patisserie – Ju ofron nje vend te shkelqyer per te shijuar embelsira te ndryshme.
The White Bar & Snack -  Eshte e vendosur ngjitur me pishinen dhe eshte ne gatishmeri te plote per kerkesat tuaja ditore.
The White Beach Club Bar – Do te shijoni momente relaksuese ne shoqerine e Diellit dhe te Detit.
Facilitete:
Sherbime Pa Pagese:
Mireseardhje
Vaktet e Perfshira Buffe ne Restaurantin Kryesor
Pijet Alkolike dhe Jo Alkolike ne Pool Bar
Animacione, Mini Club, Mini Disco
Game Room
Qender Fitnesi
Karrike per Femije ne Restorantin Kryesor
Ping – Pong, Darts, Wifi, Turkish Bath, TV Corner
Sherbime Me Pagese:
Lengjet e Freskta te Frutave, Pijet Alkolike te Importuara, Kafe Turke, A La Carte Restaurant, Kasaforte, Mini Bar, Sherbim Poste, Doktor, Internet Corner, Wi –Fi ne dhoma, Bilardo, Telefon, Fax, Makina me Qera, Sherbim Lavanderie dhe Hekurosje, Market, Butik, Dyqane te ndryshme, Fotograf, SPA Center, Sauna, Table Football, Sportet Ujore, Dado, Nargjile, Ndrrimi I Peshqireve.

 

 


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Air Condition
 • Hair dryer
 • Restaurant
 • Snack Bar
 • Bar
 • Water Sports
 • Animation Team
 • Fitness Center
 • Table Tennis
 • Outdoor Pool
 • Darts
 • Beach Hotel
 • Beach Volleyball
Sherbimet me extra pagese
 • Rent a Car
 • SPA
 • Laundry Service
 • Room Service
 • Market
 • 24H Doctor
 • Sauna
 • Disco
 • Telephone
 • Baby Sitter
 • Billiard
 • Safe box
 • Beauty Center
 • Doctor
 • Fax

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ALL INCLUSIVE


ALL INCUSIVE CONCEPT

VAKTET:
Ne Restaorantin Kryesor:
Mengjesi – 07:30 – 09:30
Mengjes I Vone – 09:30 – 10:30
Dreka – 12:30 – 14:00
Darka – 19:30 – 21:00
*Per arsye te Higjenes I kerkohet klienteve qe te mos vishen me rroba plazhi gjate konsumimit te vakteve.

SNACK:
Pool Bar – 12:00 – 17:00
Beach Bar – 12:00 – 17:00
Turkish Pancake – 15:00 – 17:00 – Mbyllur diten e Diele
Akullore dhe Fruta – 15:00 – 17:00
Lobby Bar – 10:00 – 17:00

BARE:
Lobby Bar – 08:00 – 17:00 – Pije Jo – Alkolike
Beach Bar – 10:00 – 17:00 – Birra dhe Pije Jo – Alkolike
Pool Bar – 23:00 – 00:00 – Pije Alkolike dhe Jo – Alkolike me Pagese
Vitamin Bar – 09:00 – 23:00 – Lengje te Freskta te Frutave me Pagese

SHERBIME PA PAGESE:
Mireseardhje
Vaktet e Perfshira Buffe ne Restaurantin Kryesor
Pijet Alkolike dhe Jo Alkolike ne Pool Bar
Animacione, Mini Club, Mini Disco
Game Room
Qender Fitnesi
Karrike per Femije ne Restorantin Kryesor
Ping – Pong, Darts, Wifi, Turkish Bath, TV Corner

SHERBIME ME PAGESE:
 Lengjet e Freskta te Frutave, Pijet Alkolike te Importuara, Kafe Turke, A La Carte Restaurant,
Kasaforte, Mini Bar, Sherbim Poste, Doktor, Internet Corner, Wi –Fi ne dhoma, Bilardo, Telefon
, Fax, Makina me Qera, Sherbim Lavanderie dhe Hekurosje, Market, Butik, Dyqane te ndryshme,
  Fotograf, SPA Center, Sauna, Table Football, Sportet Ujore, Dado, Nargjile, Ndrrimi I Peshqireve.