SENTIDO NUMA BAY *****

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanya, ndodhet 3 km larg qytetit te Sides,
104 km larg aeroportit te Antalias dhe 22 km larg Antanya. Ky hote ndodhet ne zonen
me te bukur te detit Mesdhe, ne Turkler, Alanya. Zona eshte e pasur me plazhe
spektakolare.

Informacion mbi dhomat :
Hoteli ka ne total 285 dhoma, prej te cilave ndahen ne dhoma double, superior, dhoma
double me acces ne pishine, standart double, dhoma familjare. Te gjitha dhomat jane
te pajisura me telefon, televizor me satellite, tharese flokesh, tualet me dush dhe
te gjitha aksesoret e nevojshem),  minibar,kasaforte, ajer te kondicionuar dhe ngrohje qendrore.

Restorante dhe bare :
Restorant kryesor ofron  cilesi te larte te ushqimit dhe pijeve ne 3 retorante a la carte.
Numa Bay restoranti kryesor sherben mengjes,dreke dhe darke buffe si per te rritur dhe
per femije. Ne restorantin Barbeque a la carte mund te shijoni specialitetet internacionale.
Asian restorant a la carte ku mund te shijoni specialitetet nen hijen e pemeve, Ali baba
Beach restorant(menu peshku)- ky restorant nuk eshte I perfshire ne paketen all-inclusive.
Bare : Shijoni pijet pergjate dites ne barin e pishines ose tek Sentido blue Bar.

Facilitete :
Hoteli ofron ne sherbim te pushuesve pishine te jashtme dhe te brendshme , pishine per
Femije, rreshkitese, miniclub, minidisko, Banjot Turke, salon bukurie, fitness,
program pergjate qendrimit tuaj, mbremjet show, music live, animacione, dancing
show, night club, playground.


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Pool
 • Water Slides
 • Beach Hotel
 • Indoor Pool
 • Restaurant
 • Kindergarden
 • Hair dryer
 • Disco
 • Fax
 • Night Show
 • Air Condition
 • Beach Volleyball
 • Bar
 • Sand Beach
 • Snack Bar
 • Safe box
 • Kids Club
 • Kids Pool
 • Mini Disco
 • Mini Club
 • Outdoor Pool
 • Mini Bar
 • Private Beach
 • Market
 • Karaoke
 • Music Live
Sherbimet me extra pagese
 • Hair Dressing Saloon
 • Face Treatment
 • Sauna
 • Turkish Bath
 • Room Service
 • Massage Center
 • 24H Doctor
 • Telephone
 • Steam Room
 • Body Treatment
 • Beauty Center
 • Fitness Center
 • Laundry Service

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ULTRA ALL INCLUSIVE


Ky resort permban bordin Ultra All-inclusive.
Te gjitha pijet dhe ushqimet
jane te perfshira ne cmimin e dhomes.

Nuk perfshihet:
Pijet alkoolike premium ose te importuara
Shishet e veres
Shishe me liker
Kujdesi ndaj femijeve
Lavanderi
Spa/salon bukurie

Hoteli ofron ne sherbim te pushuesve pishine te jashtme dhe te brendshme , pishine per
Femije, rreshkitese, miniclub, minidisko, Banjot Turke, salon bukurie, fitness,
program pergjate qendrimit tuaj, mbremjet show, music live, animacione, dancing  
show, night club, playground.