PALOMA PARADISE BEACH  SIDE ****

Vendndodhja  :
Hoteli ndodhet ne zonen turistike ne Manavgat, ne Side. Eshte 80 km larg
qendres se qytetit te Antalias dhe 75 km larg aeroportit kryesor ne Antalia,
6 km larg qytetit te Side, 6 km larg qytetit te Manavgat. Ka nje largesi prej
 600m nga plazhi.
Akomodimi :
Hoteli  ka ne total 599 dhoma komode, te tipit standarte, superior, suita familjare,
studio dhe disa dhoma special te dizenjuara. Dhomat jane me pamje nga deti
ose kopshti. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ballkon privat, 24 ore
servis ne dhome, air- condition, telefon,  tualet me dush dhe aksesoret e
nevojshem, tharese flokesh, LCD TV (satelite), minibar, kasaforte, ballkon.
Bare dhe restorante :
Restoranti kryesor ofron sherbim bufe me menu te pasur tradicionale dhe
nderkombetare.  Duke perfshire varitete organike, ka ne perberjen e tij 3
restorante. Restoranti kryesor Paloma, me mengjes,dreke dhe darke Buffe.
Restoranti I prodhimeve te detit me nje shumellojshmeri gatimesh dhe ushqime
nga me te fresketa. Restoranti me gatime tradicionale turke dhe Pizzeria me
shije te ndryshme. Aty do te gjeni dhe Veren Organike, e cila eshte product I shtepise.
Restoranti Paloma
07:00 - 10:00        Mengjesi
10:00 - 11:00        Mengjesi I vone
12:30 - 14:30        Dreka
19:00 - 21:30        Darka
10:00 to 18:00      Pool Bar
10:00 to 18:00      Beach Bar
Facilitetet
Hoteli ofron keto sherbime : recepsion 24 ore, pishine e jashtme per femije dhe te
rritur, tunelet e uji, rreshkiteset e ujit, banjot turke, trajtimet ne dhome, Free wifi ne
te gjithe hotelin, minibar, kasaforte, restorant, disko, plazh privat, tenis, sporte ujore,
sported e plazhit, les mills, hark, boccia, joga, land sport, volleyball, aerobi, internet,
cadra dhe shezllone, fax, lavanderi dhe pastrim kimik, sherbim dhome, animacione,
miniclub, wellness and spa, sauna, masazhe, trajtime te ndryshme trupi dhe fytyre.
2 pishina te jashtme me 60-180 cm thellesi,
2 pishina per femije 25-30 cm thellesi,
3  rreshkitese 60-180 cm thellesi.
Mini club for children 4-12 vjec
Teenage club 12-16
Spa dhe Wellness(Turkish Hamam, Sauna, Fitnes).


Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Pool
 • Water Slides
 • Music Live
 • Air Condition
 • Beach Hotel
 • Table Tennis
 • Boccia
 • Kids Pool
 • TV Saloon
 • Disco
 • Kids Club
 • Private Beach
 • Restaurant
 • Mini Club
 • Turkish Night
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • Sand Beach
 • Snack Bar
 • Turkish Bath
 • Beach Volleyball
 • Mini Bar
 • Darts
 • Playground
 • Kindergarden
 • Villa
 • Internet Wireless
 • Basketball
 • Volleyball
 • Night Show
 • Hair dryer
Sherbimet me extra pagese
 • 24H Doctor
 • Hair Dressing Saloon
 • Billiard
 • Sauna
 • Dry-cleaning
 • Rent a Car
 • Fax
 • Baby Sitter
 • Wellnes center
 • Massage Center
 • SPA
 • Room Service
 • Water Sports
 • Telephone
 • Laundry Service
 • Market

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ALL INCLUSIVE


 
Paketa   ALL INCLUSIVE

Restorantet
Mengjesi, dreka dhe darka buffe ne restorantin kryesor, me
ushqime te ndryshme organike
Mengjesi I vone
Leng frutash te fresketa per mengjes
Akullore gjate drekes dhe darkes ne restorantin kryesor
1 snack bar gjate drekes
Snack gjate mbremjeve
Pasticeria me pasta te fresketa , biskota, kafe dhe caj.
3 A’la Carte Restaurante me 24 ore sherbim
Falas: Aegean/Fish, Ottoman/Kebab, Pizzeria.
Plazhi dhe pishina: fruta dhe snack te servirura ne ne shazllonet dhe cadrat e palzhit
Festivali I ushqimit me ushqime speciale

Pijet
Pije mireseardhjeje
Pije locale dhe te importuara
24 ore bari I hapur( pool bar & beach bar)
Vere organike e servirur ne bare dhe restorante
Mini bari, uje, pije te lehta dhe birre
Kafe dhe caj qe serviret ne te gjitha dhomat
Kafe tradicionale turke