Vendndodhja :
Hoteli eshte i vendosur ne zonen turistike te Kemerit. Ndodhet 18 km larg qendres se Kemerit, 40 km larg aeroportit te Antalias dhe 25 km larg qytetit te Antalias.
 
Informacion mbi dhomat :
Hoteli ka ne total 172 dhoma, te cilat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, televior me satellite, tualet me dush dhe tharese flokesh, minibar, kasaforte, ngohje qendrore,
 
Restorante dhe bare :
Restoranti i hotelit ofron mengjes, drek dhe darke buffe ku ju mund te shijoni gatime tradicionale turke te shumellojshme dhe te fresketa.
Ne hotel gjenden gjithashtu restorante a la carte Aegean (ku ju mund te shijoni prodhime deti te fresketa), Barbeque, Snack, Gozleme dhe Ayran.
 
Facilitete hoteli :
Gjate ardhjes hoteli i mirepret pushuesit me pije, exchange, sherbim dhome, sherbim mjekesor, sherbim lavanderie, internet wireless, sporte ujore si canoe, pedalos, sporte te tjera si tenis, backgammon, darts, lojera me letra, basketball, minigolf, minifootball, aerobi, gjimnastik, harqe, musik live, mbremje turke show, animacione ditore, minidisko, fushe lojerash per femije, miniclub, qender fitnes, qender bukurie, masazhe dh trajtime per fytyren, sauna dhe banjo turke,

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Sauna
 • Turkish Bath
 • Archery
 • Animation Team
 • Fitness Center
 • Gymnastic
 • Snack Bar
 • Basketball
 • Air Condition
 • Darts
 • Outdoor Pool
 • Security
 • Bar
 • Internet
 • Backgammon
 • Mini Football
 • Playground
 • Music Live
 • Night Show
 • Mini Golf
 • Mini Club
 • Canoe
 • Face Treatment
 • Exchange
 • Internet Wireless
 • Aerobic
 • Mini Disco
Sherbimet me extra pagese
 • Room Service
 • Laundry Service
 • Restaurant
 • Doctor
 • Massage Center
 • Mini Bar
 • Hair Dressing Saloon
 • Photocopy
 • Body Treatment
 • Telephone
 • Fax

Çmimi

Kerkoni per me shume dite?

Departure Date Arrival Date Nights Adults Children
Open the calendar popup.
Open the calendar popup.
 
Type Location Room Concept Flight Transfer Price Book

Harta e Hotelit

Koncepti i Hotelit

ALL INCLUSIVE


Vaktet:
Mengjesi, dreka dhe darka ofrohen ne restorantin kryesor, ne bufe te hapur.
Kohe per caj dhe kafe, dhe pasta te fresketa

Pijet:
*gozleme dhe Ayran Garden Bar eshte i hapur nga ora 10:00-00:00
*minibari mbushet cdo dite me uje dhe pije te buta
*pije per mireseardhje gjate check-in

Facilitete dhe aktivitete te tjera:

programe per femije, mini club 4-12 vjec 09:00-12:30 / 14:30-17:30
mini disko per femije, fushe lojerash, animacione per femije, fushe tenisi
backgammon, dart, basketball, minigolf, minifootball, aerobi, archery,
gjimnastike, sauna, banjo turke, sherbim infermierie , wireles ne holl
cadra dhe shezllone me dysheke